Oli pozostał tylko jeden egzamin i będzie miała Wolne ;) Inaczej tu nic się u niej nie dzieje ;D Życzymy powodzenia Oli w ostatnim Egzaminie z Fonetyki !!! Powodzenia ;D Niedługo pojawi się filmik na youtube ! Jak Ola śpiewa :D
A tu macie wykonanie z Kajmanem bo nie mogłam innego znalezć.